Küçükyalı çekici telefonu 0532 376 76 71
küçükyalı çekici

Küçükyalı çekici

Acilen yardıma mı ihtiyacınız var? Yolda mı kaldınız? Kaza mı yaptınız? Akünüz veya yakıtınız mı bitti? küçükyalı çekici ile anında iletişim kurun ve sizi kaldığınız yerden kurtaralım.

küçükyalı çekici

Sürekli yenilikleri takip eden, gelişimci ve değişimi ilke edinmiş kurumsal şirket yapımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak küçükyalı çekici sektöründe öncü hizmet veren güvenilir bir firmayız. Ağırlıklı olarak şehir içi ve şehirlerarası küçükyalı oto kurtarma alanında otomotiv sektöründe boy göstermekteyiz. Bu hizmetlerin yanı sıra yurtdışı araç sevkıyatı ve yurtdışı araç çekiciliği hizmeti de bünyemizde mevcuttur. Filomuzdaki araçların tamamı son sistem teknoloji ile donatılmış olup yılın 365 günü 24 saat küçükyalı çekici hizmeti vermekteyiz. Müşteriler tarafından alınan çağrıların hemen hepsine olabildiğince hızlı cevap verip, mağduriyetinizi neredeyse sıfıra indiriyoruz. küçükyalı oto kurtarıcı hizmetimizde görevimiz siz müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vererek, ekip arkadaşlarımızın çalışma azmi ve dürüstlüğü ile şeffaflık ilkesinden vazgeçmemektir. Maltepe oto çekici firmasını 7/24 arama yapabilirsiniz.

Küçükyalı Çekici Telefonu

Arızalanmış veya yolda kalmış araçlarınıza anında müdahale yapabiliriz. Kazalı araçları en hızlı şekilde alanında en uzman ustalara garantili şekilde yönlendirebiliriz. Akünüz bittiyse eğer, yerinde akü takarak aracınızın çalışmasını sağlayabiliriz. Yakıtı biten araçlara olduğunuz yere gelip yakıt ikmali gerçekleştirip yola devam etmenizi sağlayabiliriz. Nerede olursanız olun yardımınıza kurumsal kimliğimiz ile koşuyoruz. 7/24 hizmetimizle istediğiniz zaman istediğiniz saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta ufak araç arızalarınızda bile, örneğin lastik patlaması gibi, yerinde müdahale edebiliriz. Aracınız bir arıza ya da kaza sonucu hareket etmez hale geldiğinde ilk yapmanız gereken küçükyalı çekici ile iletişime geçmektir. Araba çekiciler hangi sebeple olursa olsun, eğer aracınızın hareket etme yeteneği kaybolmuşsa işlemin yapılabilmesi için aracınızı çeker ve sizin için en önemli adımı atmış olur.

Maltepe Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Maltepe Zümrütevle Mahallesi

info@maltepecekici.org
0 (532) 376 76 71
maltepecekici.org

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA