Gülsuyu Çekici Firması 0 532 376 76 71 Arayın Çekici Desteği
gülsuyu çekici

Gülsuyu Çekici

Herhangi bir arıza veya kaza sebebiyle aracınız hareket etme kabiliyetini kaybetmiş ise yapmanız gereken ilk şey Gülsuyu Çekici ile iletişime geçerek aracınızdaki arızayı gidermek adına sizin için ilk adımı atmanızdır.

gülsuyu çekici

Şunu belirtmeliyiz ki trafiğe çıkması yasak olan araçlar veya park yapılmaması gereken yerlere bırakılan araçlar o bölgede sorumlu olan resmi kuruluşların çekici ve kurtarıcı araçları ile gerçekleştirilir. Gülsuyu çekici bu durumlarda sizlere destek sağlayamaz. Bu durumla ilgili Karayolları Trafik Yönetmeliği’nde bulunan 119, 120, 121 ve 122 numaralı maddelerin detaylarını araştırarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın, mekanik bir arıza sebebi veya kazadan ötürü yolda kaldıysanız eğer tek telefonla maltepe çekici ile anında iletişim kurabilir ve yılın 365 günü 24 saat boyunca sizlere sunduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Gülsuyu Çekici Hızlı Telefonu

Yolda gidiyorsunuz bir baktınız arabanız durdu? Ne mi oldu dersiniz? Akü mü bitti? Yoksa farklı bir mekanik arıza mı var? İşte tüm bu arızalara yerinde çözüm üreten veya büyük arızalarda alanında tecrübeli ustalara sizleri olduğunuz yerden alıp güvenilir hizmeti veren Gülsuyu çekici tam o anda size bir telefon kadar yakın. Gülsuyu oto kurtarma olarak ekip arkadaşlarımız tecrübesi ve işindeki uzmanlıkları ile aracınızın kilosuna göre çekileceği zaman gerekiyorsa lastiklerin havasını indiriyor. Çekici araçlarımız kaç kg araçları ne şekilde kaldırabiliyor gibi bir sürü seçenekleri bulunmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Gülsuyu Çekici her araca uygun çekim yöntemleri ile sizlere kolaylık sağlıyor. Belki de aracınızın çekilmeye ihtiyacı yok? Belki yerinde tamir ile hallolabilecek sorun oluştu! Tüm bunlara yerinde teşhis edebilecek nitelikteki ekip arkadaşlarımız ile çözüm üretiyoruz. Sorununuzu en kısa sürede teşhis edip aracınızı onarıyor sizleri yolunuzdan alıkoyuyoruz.

Maltepe Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Maltepe Zümrütevle Mahallesi

info@maltepecekici.org
0 (532) 376 76 71
maltepecekici.org

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA